Álláslehetőség

Csatlakozz csapatunkhoz

Az Exceed Mérnökiroda köszönti Önt! A gépipar területén kiemelkedően rugalmas és innovatív megoldásokat nyújtunk ügyfeleinknek az ipari automatizálás, egyedi gépgyártás, szerszámkészítés, készülékgyártás, gépészeti tervezés, termékfejlesztés és az alkatrészellátás területén. Forduljon hozzánk bizalommal!

Exceed mérnökiroda kecskemét

Karrier04

Célgéptervező mérnök

Az Exceed Mérnökiroda Kft. 2011-óta egyedi célgépeket tervez elégedett megrendelői számára. A cég családias méretű és magas szintű kihívásoknak tesz eleget a hazai piacon. Csapatunk bővítéséhez kifejezetten a szakterületen már jártassággal rendelkező munkatársat keresünk. Amennyiben egy elhivatott munkáját odaadással végző célgéptervező vagy, akinek a szakmája egyben a szenvedélye, akkor várjuk a jelentkezésed!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (gépészmérnök vagy gépésztechnikus)
  • Legalább 3 éves gép- vagy készülék tervezői tapasztalat
  • Önálló strukturált munkavégzés, kreativitás
  • Több éves tapasztalat magaszszintű CAD rendszerben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PTC Creo Parametric szoftver ismerete
  • Referencia munkák bemutatása
  • Automatizálási és robottechnikai ismeretek
  • Tervezői gyakorlat egyedi berendezések tervezésében

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártósorok, célgépek, készülékek és szerszámok tervezése PTC Creo környezetben
  • Gyártási dokumentáció készítés
  • Egyéb dokumentáció készítés (Gépkönyv, kezelési- és karbantartási utasítás stb.)
  • Változásmenedzsment

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok, kreatív munka
  • Támogató csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Családias hangulatú munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, akkor kérjük küld el fényképes szakmai önéletrajzod bruttó havi fizetési igényed megjelölésével a következő email címre: info@exceed-kft.hu

Kapcsolat05